Memorial Başarısını Bebeklerle Kutladı

Sağlık Rehberi > Memorial Başarısını Bebeklerle Kutladı
Memorial Başarısını Bebeklerle Kutladı

Memorial Kayseri Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nin düzenlediği toplantıda tüp bebek yöntemiyle bebek sahibi olan aileler ve çocukları bir araya geldi. Memorial Kayseri Hastanesi Direktörü Op. Dr. Mehmet Akif Yücel, yaklaşık 2 yıldır Tüp Bebek Merkezi’nin çocuk sahibi olmak isteyen aileler için umut olduğunu söyledi.

Radisson Blu Otel’de yapılan kahvaltılı toplantıya tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi olan çok sayıda aile ve bebekleriyle Tüp Bebek Merkezi doktorları Op. Dr. Arzu Yurci, Op Dr. Nurettin Türktekin katıldı.

“Başarı oranımız her geçen gün artıyor”

Memorial Kayseri Hastanesi hakkında bilgi veren hastane Direktörü Op. Dr. Mehmet Akif Yücel, çocuk özlemi çeken ailelere hizmet vermekten mutlu olduklarını belirterek, “Her geçen gün Tüp Bebek Merkezi’nin başarı oranı artmaktadır. Çocuk sahibi olan ailelerin, Tüp Bebek Merkezi’nden memnun olarak ayrılması bizleri daha fazla motive ediyor. Tüp Bebek Merkezi sadece Kayseri’nin değil bölge insanın da umudu olmaya devam ediyor” diye konuştu. Konuşmanın ardından aileler, Memorial Hastanesi tanıtım filmini izledi. Kahvaltı sonrasında aileler çocuklarıyla ve Tüp Bebek Merkezi doktorlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.


Sosyal Medyada Paylaş

Sağlık Rehberi