Sizden Gelenler

Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi

Kamer Mutlu

Hamilelik sürecindeki özverili gayretinden dolayı doktorumuz Arzu Yurci hanımefendiye teşekkür eder şu anki duygumun nasıl olduğunu ifade etmek zor olsa gerek .Bütün hastalarınızın bu güzel mutluluğu tatmalarını arzu ediyoruz dolayısıyla eşim ve kendim adına hastaneniz ve değerli personellerinize teşekkür ediyoruz.

Mustafa - Serap Korkmaz

2013 Ekim ayında tüp bebek merkezinde başladığımız bu serüvende daha sonra hastaneniz kadın doğum bölümü ve 4 temmuzda sonlanan doğum ve akabinde yeni doğan yoğun bakım bölümünde devam eden bu süreçte başta tüp bebek merkezinde doktorumuz Arzu Yurci hanıma , kadın doğum doktorumuz Tolga Atakul’a ve çocuk doktorumuz Soner Demirel’e her türlü fedakarlık ve gayretinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Hastaneniz ve personelinizden bu yolda çok de3stek ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

Leyla - Sait Karaman

Umutsuz bir bekleyişin arkasında baba-anne duygusunu tatmak kadar daha güzel bir duygu varmı!Ben bilmiyorum.Katkısı olanlardan alla hu Teala razı olsun. Bize öneren Volkan ARKALI ve devamını getiren memorial hastanesine kocaman teşekkürler.

Emine - Mustafa Turhan

Çocuğumuz 3 yıldır olmuyordu. Nurettin Türk tekin hocaya geldik ve su anda 8 aylık 2 çocuğumuz var bir kız bir erkek Allah tüm memorial çalışanlarından razı olsun teşekkür ederim.

Betül

İlk çocuğumuz şuan ilkokula gidiyor. Seneler öncesinde öğrendiğim annelik duygusunu Rabbim bizlere geçen sene Haziran ayında tekrar lütfetti. Nevşehir’den hastanenizin ününü duymuştuk. Nasipte Erciyes’i görmek, sizin gibi sıcak, samimi işinde uzman ekiple karşılaşmak varmış. Şuan ikizlerimiz 6 aylık oldular. Zaman çok çabuk ilerlemiş. Nasipse hayırlı evlat olduklarını görmek isteriz. Bu sevincimizde bizlere her türlü yardımı gerek gebelik öncesi gerekse gebelik sonrası emeklerini esirgemeyen siz değerli dostlar. İYİKİ VARSINIZ .Ela –Nisa bebekler adına anne Betül..

Âdem - Gülcan

Kayseri Tüp Bebek Merkezinden çok memnun oldum ve önce Allah sonra arkadaşımın sayesinde Dr. Nurettin TÜRKTEKİN ve yanındaki asistanı Zeynep ÇEPER ’in sayesinde rabbim 7 seneden sonra bana evlat nasip etti. Saygılarımla...

Fatma - Kayhan

Ben 2 yıllık beklemenin ardından Nurettin Bey’in kapısını çaldım. İyi ki de gelmişim. Öncelikle bizimle konuşması bizi öyle motive etti ki hastaneden çıktıktan sonra sanki hamileyim sandım. Ve öyle sanmamla hamile olmam 2 ay sürdü. Nurettin Beyin tedaviye başlaması 10 Eylül hamile kalmam 5 Ekim hepsi bir ay bile sürmedi. Şimdi dünyalar tatlısı bir kızım var. İnşallah ikinci bebeğim dede buraya geleceğim Şimdiden her şey için çok çok teşekkürler. İyi ki varsınız.

Zeynep Türk

Kafamızda birçok sorular, tereddütlerle kliniğinize başvurduk. Öncelikle doktorum Arzu Yurci’ nin sıcak karşılaması ve ilgisi içimizi oldukça rahatlattı. Gerek hemşireler gerekse doktorum çok güzel ilgilendiler. Şuan bebeğimize kavuşmak için gün sayıyoruz. Merkezinize gelmek isteyenlere bütün kalbimle tavsiye ediyorum. Gönül rahatlığıyla gelip tedavilerine başlayabilirler. Emekleri için öncelikle doktorum Arzu YURCİ ve ekibine sonsuz teşekkürler..

Fatma Şişman

Mutluluğun en güzelini, en özelini yaşattığınız için beni benden çok düşündüğünüz için başta Arzu hocam ve he bir personelinize çok çok teşekkürler. Ayrıca şuan yanımda olan Esin hocama o sıcak ilgilerinden ötürü çok teşekkür ederim. Bunlar kesinlikle duygularımın tarifi değil. Sizi seviyorum Memorial.

Mehmet Ergin

Ben Avusturya’dan Mehmet. Nurettin bey ve ekibini tanıdığım için kendimi çok şanslı buluyorum.

Çünkü benim ve ailemin hayatı, onu tanıdıktan sonra değişti. Tanıdığım en harika insan zaten doktordan da beklenen budur. Çok sıcakkanlı insanlar.

Ben şahsen şimdiye kadarki tedaviler ve ziyaretlerden çok memnunum. Herkesin burayı gelip ziyaret etmesini isterim hele çocuk sahibi olmak isteyenler, her gelen memnun kalacaktır. Ben çok memnun kaldım. Allah onların vesilesiyle bana tam 4 tane çocuk verdi. Allah herkese versin.

Sağlık Rehberi